Vedati këshillon Melisën si të luajë në Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

By

Melisa e ka pyetur Vedatin se çfarë këshilla ka për t’i dhënë sa i përket lojës në Big Brother Vip Kosova.

Vedati i tha asaj se duhet të jetë vetvetja, të përfshihet në debate dhe të jetë e qetë.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm