Aktori i njohur merr pjesë në ditëlindjen e 50-të të ish gruas (FOTO)

By

Para pak ditësh, është raportuar se aktori i famshëm dhe shumë i pëlqyer nga femrat mori pjesë në ditëlindjen e ish-gruas së tij.

Bëhet fjalë për Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

Tani thuhet se Pitt deshi ta mbështeste ish-gruan në ditëlindjen e 50-të pasi kanë një marrëdhënie të shkëlqyer që nga ndarja në vitin 2005.

“Ai erdhi për ta mbështetur”, tha një burim për ET, transmeton prive.

“Kjo nuk është diçka e re, ata flasin shpesh bashkë”, tha më tej burimi.

Nëse nuk e dini, çifti është lidhur në vitin 1998, u martuan në korrik të vitit 200 ndërkaq u ndanë në janar të vitit 2005.

brad pitt jennifer aniston invite 024237318

Artikuj të ngjashëm