As palestër as dietë! Armina Mevlani zgjedh një tjetër mënyrë të djegë kalori

By

Blogerja e famshme shqiptare, nuk njihet vetëm për veshjet e saja firmato dhe shijen e hollë në modë, por edhe për linjat e saja trupore.

Një nga mënyrat që të kujdesemi për trupin tonë që të jetë sa më në formë, është dieta në ushqim dhe aktiviteti fizik si për shembull palestra.

Mirëpo Armina ka gjetur një mënyrë tjetër atraktive që të djegë kaloritë e tepërta.

Ajo është kthyer nga vallëzimi si mënyra e saj të mbaje trupin në formë dhe të djegë kalori. Një video që ka postuar në Instastory të Instagramit ajo shihet duke vallëzuar salsa, ku dhe ka shkruar “Mënyra më e mirë për mua që të djegë kalori.” /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm