Po vjen kënga e re Zaiminës! (Foto)

By

‘Blackout’ mban emrin bashkëpunimi i fundit që solli këngëtarja Zaimina Vasjari. Pas duetit me Elgit Dodën ka bashkuar forcat në muzikë me një reper nga Kosova.

Blasta është i zgjedhur i Zaiminës për projektin e ri që pritet të publikohet gjatë këtyre ditëve.

Xhirimi veçse ka filluar nga MaxProduction dhe në imazhet e para shihet Zaimina me një kali si dhe në një tjetër skenë ku duket mjaft sexy.

Kënga është produkt muzikor i Elgit Dodës me tekst të Rozana Radit.

zaimina vasjari blasta

Artikuj të ngjashëm