Ledri nga Kuvendi: Kurseni zërin dhe energjiinë për Sunny Hill… (VIDEO)

By

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në nisjen e festivalit tashmë të njohur dhe tradicional “Sunny Hill”.

Njëri prej artistëve shqiptarë që do të performojë në këtë koncert është Ledri Vula.

Reperi bëri një paralajmërim të veçantë nga Kuvendi i Kosovës.

Përmes një video të postuar në Instagram, ai premtoi se do të ‘digjet atmosfera’ në Sunny Hill dhe luti të gjithë që ta kursejnë zërin dhe energjinë pasi iu duhet në festival.

Nëse nuk e dini, në këtë festival këtë vit performojnë Miley Cyrus, Calvin Haris, Gashi, Dua Lipa dhe shumë artistë shqiptarë.

View this post on Instagram

@sunnyhillfestival 🔥

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm