Skerdi sjell klipin nga Vjena me iPhone 13 Pro Max (VIDEO)

By

Skerdi sapo lansoi projektin e ri.

Këngëtari solli këngën me titull ‘Du Du’ të xhiruar në Vjena të Austrisë me iPhone 13 Pro Max.

Muzikën e punoi Estto ndërkaq tekstin dhe melodinë i bëri Skerdi.

Në këngë ka punuar edhe Edlir Begolli e në ngjyra të videos Florid Imeraj./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm