As Ana e dytë e ‘Përputhen’ nuk i shpëton ndërhyrjeve estetike!

By

Duket se vajzat e programit “Përputhen” e kanë marë me radhë ndryshimin e pamjes së tyre pas famës përmes pjesëmarrjes në këtë reality-shou.

Nisi me Tean e cila afro dy muaj pasi u bë pjesë e kësaj aventure iu nënshtrua operimit në lukth për të rënë në peshë.

Ndryshimi qe i shpejtë dhe vërehet edhe sot  nga dita në ditë.

View this post on Instagram

A post shared by Klinika Dermolife (@dermolife_al)

Më pas, Ana e parë vendosi të ndryshojë pamjen duke iu nënshtruar ndërhyrjes në hundë të cilën  e bëri duke postuar hap pas hapi të gjitha procedurat në rrjet.

E radhës që s’i ka shpëtuar ndërhyrjeve është Ana tjetër, e njohur si “Ana e dytë”.

View this post on Instagram

A post shared by ana kauri (@annakauri)

Ajo ka intervenuar në buzë përmes filler-ëve, një ndryshim i cili është pikasur mbrëmë menjëherë në program nga ndjekësit të cilët kanë vënë re intervenimin.

Komentet kanë qenë nga më të ndryshmet sa i përket këtij veprimi të bukuroshes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm