Artistja e njohur bëhet nënë për herë të parë

By

Ylli i “Pitch Perfect”, Rebel Wilson, ka njoftuar se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo u bë nënë e një vajze nëpërmjet një gruaje surrogate.

“Nuk mund ta përshkruaj as dashurinë që kam për të, ajo është një mrekulli e bukur! Unë jam përgjithmonë mirënjohës për të gjithë ata që kanë qenë të përfshirë (ju e dini se kush jeni), këto kanë qenë vite në zhvillim… Por veçanërisht doja të falënderoja zëvendësuesen time të mrekullueshëm që e mbajti atë dhe e lindi me kaq hir dhe kujdes”, ka shkruar ajo në Instagram, raporton CNN, përcjell Klankosova.tv

Duke e quajtur lindjen e fëmijës së saj “dhurata më e mirë”, aktorja shkroi gjithashtu se “është gati t’i dhurojë vajzës të gjithë dashurinë që mund të imagjinohet”.

“Po mësoj shpejt…shumë respekt për të gjitha nënat atje”, shkroi Wilson. “Krenare që jam në klubin tuaj”.

Në qershor, Wilson doli publikisht me faktin se ishte në një lidhje me stilisten Ramona Agruma.

 

Artikuj të ngjashëm