Dhe papritmas Liberta Spahiu shndërrohet në sykaltroshe (FOTO)

By

Në serinë e imazheve që ajo publikon çdo të premte, diçka solli shumë ndryshe.

Më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim ndonjëherë, moderatorja e famshme Liberta Spahiu erdhi këtë të premte, pak para xhirimeve të emisionit Prive.

Spahiu nuk ka ndryshuar modelin e flokëve e as ngjyrën e tyre, por ka ndryshuar ngjyrën e syve. Moderatorja që njihet për një brune bukuroshe, tani është një brune me sy të kaltër dhe kjo ngjyrë po i shkon shumë.

Sigurisht ajo ka vendosur lente kontakti, ndërsa ka zgjedhur ta vesh një fustan ngjyrë vjollce të errët që i shkon shumë me ngjyrën e syve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm