Artisti i huaj fton në album Ardian Bujupin

By

Ardian Bujupi do të jetë pjesë e albumit të Aribeatz.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtari pasi postoi një fotografi në Instagram me anë të cilës tregoi që Ari e ka ftuar në një këngë që është pjesë e albumit.

Kënga quhet ‘Varadero’ dhe është në bashkëpunim me Ozel Official, Ari Beatz dhe Ardian Bujupi.

Projekti pritet të publikohet të premten.

https://www.instagram.com/p/BmtWBkGnKEM/?taken-by=ardianbujupi

Artikuj të ngjashëm