Rene feston ditëlindjen: Nora e Roberti vijnë me urimin special (FOTO)

By

Vajza e këngëtarëve të famshëm, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, feston ditëlindjen e sa të tretë me 15-të maj.

Vogëlushja e famshme dhe simpatike Rene, është një fëmijë i gjallë që i ka shtuar shumë harmoni familjes së këngëtarëve.

Meqë për çdo vit ditëlindja e saj është festuar me zhurmë dhe festë, këtë vit dyshja kanë zgjedhur një formë tejet të lezetshme për ta uruar vajzën.

Të sapozgjuar dhe ende në krevat, asaj Roberti e Nora i kanë shkuar me tortë në shtrat e Rene, në fotografitë e postuara në rrjete sociale, shfaqet shumë e gëzuar.

Gëzofsh edhe shumë të tjera Rene. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm