Arta Nitaj publikon fotografinë e parë me Brunon!

By

Aktorja kosovare e serialit komedik ‘O sa Mirë’, është në një lidhje dashurie me këngëtarin shqiptar Bruno.

Prive të shtunën, raportoi se dyshja janë të lidhur prej muajsh, por pa marrë konfirmim nga asnjëri prej tyre.

Dhe tash, më në fund është Arta ajo që në njëfarë forme e ka konfirmuar lidhjen me Brunon, duke publikuar një fotografi me të.

Në imazhin e profilit në Instagram, ajo shihet bashkë më këngëtarin, përderisa ende nuk ka ndonjë lëvizje nga Bruno. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm