Teuta e vërteton, ja kopje e kujt është Kaia e vogël

By

Jo rrallë herë ka një luftë simpatike në mes të prindërve se kujt do t’i ngjajë fëmiu.

E sidomos kur ata bëhen bukuroshë, të gjitha meritat tentohet të përvetësohen.

Por një luftë të tillë nuk e gjen në mes çiftit të famshëm, aktores Teuta Krasniqi e bashkëshortit të saj Adonis Morina.

Tashmë Teuta e ka humbur luftën ngase Kaia, është kopje e gjallë e Adonisit.

Më së miri këtë fakt, e dëshmon një fotografi e babait me të bijën 1 vjeçare, e realizuar në një makinë dhe e publikuar në Instagram nga Teuta.

“”Bëm baba të të ngjaj” “copy-paste” ❤️” – ka shkruar aktorja.

Po ta shohësh një herë, e kupton që ata ngjajnë shumë. /Prive.al

“Bëm baba të të ngjaj” “copy-paste” ❤️? @adonismorina7

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Artikuj të ngjashëm