“Arta fol veç në Prime”, Arta ngritët në këmbë dhe debaton me Mbresën (VIDEO)

By

Arta dhe Mbresa sonte kanë pasur një debat në Prime-n e Big Brother VIP Kosova.

Ato kanë folur për diskutimet me përshpërima, derisa Arta është zgjuar në këmbë, përcjell Klankosova.tv.

Mbresa i ka thënë Artës që nuk ka nevojë të ngritet në këmbë, për t’u treguar superiore.

“Po don me tregu superiore”, është shprehur tutje Mbresa.

Artikuj të ngjashëm