Këto materiale ju presin të Shtunën në Prive (VIDEO)

By

Edhe këtë javë, emisioni Prive vjen të shtunën me një varg materialesh interesante.

Personazhe të showbizit nga sfera të ndryshme shpalosin risitë e tyre dhe vijnë në rubrikat e emisionit.

Se çfarë ju pret të shtunën me fillim nga ora 19:00 në Klan Kosova, kuptojeni përmes promos së mëposhtme:

 

Artikuj të ngjashëm