Le të fillojmë bashkë numërimin për ‘Big Brother VIP Kosova’

By

Pritjes i erdhi fundi!

Kanë mbetur edhe dy ditë deri në fillimin e spektaklit më të madh në vend ‘Big Brother VIP Kosova’.

Të hënën, ndizen dritat e Big Brother Vip Kosova në Klan Kosova dhe Art Motion.

Drejtuar nga Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi me opinionistë Olti Currin e Afërdita Paqaradën, BBVK do të sjellë befasi e shumë emocione përgjatë disa mujave.

Le të fillojmë bashkë numërimin deri të hënën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm