Arta Bajrami, tetë muaj shtatzëni dhe po duket për mrekulli! (FOTO)

By

Po pret t’i vijë në jetë fëmijën e saj të tretë.

Këngëtarja Arta Bajrami, e martuar prej kohësh, është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali. Madje para pak ditësh këngëtarja festoi ditëlindjen e tetë të vajzës së saj Viktorias.

Ndërsa tani edhe një muaj, ajo do e shijojë përsëri ndjenjën e të qenit nënë, ngase do lindë edhe një bebe.

Arta është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram.

Ajo po duket shumë bukur në një fustan të zi, ndonëse ka shtuar ca kilogramë gjatë kësaj shtatzënie. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm