Arta Bajrami publikon këngën “Aksesor”

By

Këngëtarja e njohur shqiptare Arta Bajrami, ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Aksesor”, dhe është publikuar në platformën Youtube.

Muzika është punuar nga vëllau i këngëtares Don Arbas, në bashkëpunim me vet Arten, ndërsa për tekstin është kujdesur Avni Qahili.

Më poshtë mund t’a dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm