Mblidhen ‘bijat’ për çaj

By

Mbrëmë këngëtarja Shkurta Gashi ka pritur mysafirë në shtëpi.  Menyja për të ftuar ka përmbajtur çaj e muhabet.

Të ftuarat e saj ishin dy këngëtare të njohura, Teuta Selimi dhe Ryva Kajtazi.

Mesa duket treshja kanë kaluar shumë mirë mbrëmë e kanë publikuar fotografi nga ndeja që kanë shijuar.

Këngëtaret kanë ndarë fotografi në rrejtet sociale e në të Shkurta ka shkruar: ‘bijat në çaj’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm