Arta Bajrami nis xhirimet për këngën e parë nga albumi i ri

By

Është kohë albumesh.

Arta Bajrami ka zbuluar se albimi i saj ‘038’ është pothuajse gati madje ka premtuar shumë.

Ajo ka nisur xhirimet e këngës së parë e cila titullohet ‘Intimidoj’ ku shfaqet goxha atraktive.

Artistja ka punuar gjatë me Don Arbas, vëllanë e saj, dhe ne mezi po presim t’i dëgjojmë të gjitha projektet muzikore.

Datë lansimi nuk ka ende!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm