AFRONA DIKA ‘PISJA’ E BLEROS! (FOTO)

By

Këngëtari Blero Muharremi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në instagram duke shkruar: ‘Jam shumë i lumtur që jam ty sot pise’.

Këtë emër përkëdhelës Blero i ka dhënë modeles Afrona Dika, për të cilën muaj më parë u përfol se është në lidhje por që nuk u konfirmua.

Blero i ka dhuruar sot një buqetë me lule Dikës duke i shkruar “Më mungon pisja jem”, e ndërsa këto lule i ka publikuar në rrjetet sociale Afrona duke thënë: ‘Ndoshta nuk të shoh aq shpesh sa dua. Nuk të mbaj në krah sa do doja, por thellë në zemër është e vërtetë. Jam e ‘rrënuar’ nga lumturia dhe dashuria. Falemnderit që je TI’.

A është ky një komfirmim i lidhjes mes dyshes?/Prive.al

 

afrona blero

Artikuj të ngjashëm