Art Abazi i qet pikën me këngën e re (VIDEO)

By

Këngëtari Art Abazi mbase jo edhe shumë aktiv me publikimin e këngëve dhe videoklipeve mirëpo në momentin që vendosë ta bëjë një gjë të tillë, përkujdeset që gjithçka të jetë siç ai dëshiron.

Projekti i tij më i ri i sapo publikuar është kënga dhe videoklipi “Pikë” muzikën dhe tekstin e  të cilit i ka bërë vetë deri sa këtë herë edhe për videoklipin është përkujdesur Arti, xhirimet, e të cilit janë bërë në bjeshkët e Rugovës.

Ndryshe, këngët e Artit janë nga më të pëlqyerat e artistëve të rinj./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm