“E zura gruan duke u puthur”, Gjiko i drejtohet Shefqet Krasniqit për këshilla

By

Pas një sezone të ngjeshur me koncerte për Gjikon, shtuar këtu edhe statusin e prindërve të rinj, dyshja e famshme Elita dhe Gjiko, nisën pushimet e tyre bashkë me të birin Zërin në Turqi.

Dyshja kanë ndarë momente të shkëputura nga relaksi i tyre në Instagram, madje Elita postoi edhe foto duke u puthur, e që nuk ishte Gjiko.

View this post on Instagram

Swimming with Dolphins ✅🐬🥰

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Para se të paragjykoni, bëhet fjalë për një delfin, nga ata delfinët e zbutur që jetojnë për të zbavitur turistët e ndryshëm.

Në këtë foto të publikuar nga Elita, Gjika ka bërë një koment duke etiketuar imamin e njohur Shefqet Krasniqin dhe ky koment ka ngjallur shumë diskutime pasi fansat i janë vërsulur Gjikos.

Mirëpo reperi ka reaguar publikisht duke i sqaruar të gjithë që nuk e pëlqyen humorin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm