Mozzik ende me Loredanën! (FOTO)

By

Kanë kaluar disa javë që pas njoftimit të Loredanës për ndarjen nga Mozzik, ish-bashkëshortit me të cilin ka një vajzë me emrin Hana.

Por, në fakt reperi është ende me të, madje kudo…

Kjo pasi reperja e famshme mban akoma zinxhirin me shkronjën M dhe H që i bie Mozzik dhe Hana.

Mbrëmë, Loredana postoi në Instagram vetëm zinxhirin ku vërehëshin qartë inicialet por vetëm disa sekonda më pas e hoqi.

Ndërkaq sot, ajo ndau një fotografi të saj dhe në qafë i shihet zinxhiri për të cilin po flasim dhe i cili dallohet qartë që ka një M të varur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm