Arrestohet aktori i njohur pasi u deh dhe sulmoi dy persona (VIDEO)

By

Ylli i serialit “Supernatural”  Jared Padalecki u arrestua gjatë fundjavës në lidhje me një grindje në një bar në Austin, Teksas.

Image result for jared supernatural

Aktori 37-vjeçar, i cili luan Sam Winchester në shfaqjen hit, raportohet se u mor në prangat e policisë me dyshimin e sulmit dhe dehjes publike në bar Stereotype në Austin, në orët e para të mëngjesit të së Dielës.

Trouble: The actor was seen being arrested

Sipas TMZ, dëshmitarët okularë thanë se Jared pohoi se goditi një banakier në fytyrë brenda lokalit, si dhe menaxherin e përgjithshëm të institucionit, të cilin ai gjithashtu raportohet se e kishte goditur.

Kjo bëri që një mik të dilte jashtë në përpjekje për ta qetësuar, por pamjet e marra tregojnë dy burrat duke u përleshur në trotuar.

 

Fleta e prenotimeve raportohet se Jared u arrestua në dy akuza sulmi dhe një akuzë të dehjes publike.

Support system: He was seen with a friend who was trying to intervene outside the establishment

 

Jared besohet të jetë një vizitor i rregullt në bar Stereotype por disa raporte thonë se ai është një investitor, ndërsa raportet lokale e përshkruajnë atë si pronar.

Ouch: He proceeded to put his friend

Bar-i u hap në shtator 2018 dhe aktori mori pjesë në hapjen madhështore. Akoma nuk dihet nëse ai ka shpëtuar nga burgu.

Burimi: Tmz.com

Artikuj të ngjashëm