Lumi B ia doli të flas me atë që njihet si ‘Zoti’ i ri i repit?!

By

Një intervistë e reperit shqiptar që jeton në Amerikë, Action Bronson ku fliste me Rita Orën për ushqimet tradicionale shqiptare si flija i pati shërbyer Lumit për krijimin e një prej hiteve më të mëdha të vitit të kaluar.

‘I like pite, I like fli’ – ishte refreni që na shoqëroi për shumë muaj dhe duket se kënga ‘Hi Lumi’ i ka rënë në sy edhe vetë reperit Arian Asllani.

Në një foto të postuar nga vetë Lumi, dyshja shihen teksa komunikojnë me Facetime.

Përtej debatit për flinë dhe piten, nuk dihet se çka kanë diskutuar tjetër Lumi B dhe Action Bronson që nga MTV është cilësuar si ‘Zoti’ i ri i muzikës rap që do pasoj Eminemin… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm