Arjoni dhe Serena me biznes atipik ‘kokë e këmbë’ erotik!

By

Fama i ka sjellë mundësi protagonistëve e ish-protagonistëve të “Përputhen” që t’i përkushtohen bizneseve.

Disa kanë zgjedhur të jenë imazh i kompanive të ndryshme, të tjerë i kanë hyrë muzikës e një shumicë dërmuese kanë hapur lokale.

Por Arjon Luli nuk bën pjesë në asnjë prej këtyre grupeve.

Ish-konkurenti i programit të dashurisë, bashkë me të dashurën, Missin Serena Sula kanë pasur një tjetër ide në mendje.

Jam paraqitur me avokatët tek zyrat, por…”- Arjon Luli zbulon se Ana Lleshi  nuk ka hapur asnjë proces gjyqësor kundër tij për publikimin e fotove në  shtrat!

E çoi në Gjykatë pasi i publikoi foton në shtrat, Arjon Luli harron Anën e  “Përputhen” dhe i 'qepet pas' modeles seksi (FOTOT)

Besoni ose jo, ata do hapin një biznes të ndërlidhur me erotikën.

Çifti kanë menduar të tregtojnë produkte të “seks shop” për të cilat premtojnë se do jenë të kualitetit dhe standardeve europiane.

Një ide e guximshme kjo për ta nisur haptazi e neve s’na mbetet tjetër pos të urojmë që shitjet të jenë sa më të shumta në numër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm