Gjystja, e nxehtë nga Meksika

By

Gjyste Vulaj ka mbushur katër dekada jetë dhe duket se mosha nuk po i lë shenjë.

Këngëtarja, e shquar për format seksi dhe paraqitje ekstravagante nuk po e lëshon fronin.

Këtë e ka vulosur së fundmi nga pushimet në Meksikë bashkë me familjen ku fotot e nxehta nuk kanë munguar.

Se sa në formë vazhdon të mbetet Gjystja, e thotë më së miri, imazhi i mëposhtëm. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm