Britney Spears është shtatzënë?

By

Britney Spears, e cila do të rrisë familjen e saj me të fejuarin Sam Asghari, ka diskutuar hapur dëshirën e saj për t’u bërë sërish nënë.

Artistja tani është në rrugën e lirisë dhe ka fituar kontrollin e pasurisë së saj të vlerësuar prej 60 milionë dollarësh pas gjykimit historik që i dha fund konservatorit të saj 13-vjeçar që kishte kontroll mbi financat dhe karrierën e këngëtares, si dhe çështje të rëndësishme personale.

Jennifer Otter Bickerdike, autorja e Being Britney, ka zbuluar se fansat mund të presin një njoftim në muajt e ardhshëm.

Bickerdike, e cila është gjithashtu një profesoreshë e muzikës në Institutin BIMM, tha për një revistë se këngëtarja dëshiron të shfrytëzojë sa më shumë jetën e saj ‘normale’ dhe të fillojë të rrisë familjen e saj me Asghari.

Këngëtarja  mund të bëjë një njoftim për shtatzëninë në muajt e ardhshëm, sipas Jennifer.

“Nuk do të habitesha nëse ajo është tashmë shtatzënë. Unë mendoj se ne duhet të kërkojmë një njoftim për një mbërritje të afërt në tre deri në gjashtë muajt e ardhshëm. Shpresojmë një vajzë. Ajo është e dëshpëruar të ketë një vajzë,” tha ajo për OK!.

Britney ka lënë të kuptohet gjithashtu në mediat sociale në një seri postimesh kriptike se ajo dëshiron të bëhet sërish nënë. Ylli i popit ka dy djem – Sean Preston, 16 vjeç dhe Jayden James, 15 vjeç – nga lidhja e saj e mëparshme me Kevin Federline. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm