Evoluimi në stil: Andrra shkëlqen në foton e fundit

By

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha me vëmendjen e publikut në kulmin e saj, ka tash e një kohë që po bën namin në rrjete sociale.

Profili i saj në Instagram është shndërruar si pikë reference për shumë gra në lidhje me mënyrën e jetesës, veshjet e djalit dhe mbi të gjitha stilin e veshjes së vetë Andrrës.

Bukuroshja që ka rikthyer në perfeksion linjat trupore pas lindjes së Ansit, me fotot e fundit ka mahnitur sërish.

E veshur në kombinimin e dy ngjyrave – të bardhës dhe ngjyrës së pjeprit, ajo ka qëlluar në shenjë me veshjet e përzgjedhura që shkojnë edhe me stinën në të cilën ndodhemi.

Sinani ka ditur të zgjedhë mirë kur është fjala tek personi i zemrës … /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm