Arilena dhe Noizy sjellin klipin e duetit (VIDEO)

By

Arilena dhe Noizy kanë publikuar klipin e duetit të tyre.

‘Murderer’ quhet bashkëpunimi i cili është pjesë e albumit të Arilenës.

Shihni më poshtë klipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm