Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri publikojnë bashkëpunimin

By

Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Thirr Policine” titullohet kënga, teksti i të cilës është shkruar nga Elineli, Dafina dhe Arilena.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë me videoklipin nga Imagine. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm