Rezultatet e palestrës: Soni Malaj lë pa fjalë me të pasmet!

By

Palestra është ilaçi i trupit të bukur dhe në formë dhe këngëtarja Soni Malaj, e ka kuptuar që moti këtë gjë.

Këngëtarja është tejet e disiplinuar në palestër dhe gjithmonë e gatshme për të sakrifikuar nga koha e saj për ta mbajtur trupin në formë.

Ajo tashmë është bërë e njohur për të pasmet bombastike, të cilat sigurisht i ka fituar duke qenë e përkushtuar në ushtrime fizike e në ushqim.

Rezultatet e palestrës vërehen edhe në fotografinë e saj të fundit që ka publikuar në Instagram ku ajo, vë theksin tek kjo pjesë e trupit qëllimshëm. /Prive.al

View this post on Instagram

@edvinameta 📸

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Artikuj të ngjashëm