‘Ishim tre…’: Familja Gjikolli nisin pushimet e para si katër

By

Sezoni ka përfunduar edhe për Gjikon.

Pas një vere intenzive, koha është për pak pushim me familjen.

View this post on Instagram

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Reperi i njohur ka vendosur t’i kushtojë kohë të plotë të shtrenjtëve të tij.

Bashkë me Elitën, Zërin dhe Botën, Gjiko po pushon në jug të Shqipërisë.

Teksa ka publikuar fotografi nga ky udhëtim, Elita ka bërë një retrospektivë nga pushimi i vitit të kaluar kur ishin tre, e tash janë katër me vajzën, Botën.

Pushime të këndshme! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm