ARDIT GJEBREA: DIÇKA NUK KA SHKUAR MIRË ME VOTIMIN!

By

Ardit Gjebrea ishte vet pjesëmarrës në Eurovision si kompozitor dhe tekstshkrues i këngës në Eurovision ‘It’s all about you’ kënduar nga Juliana Pasha.

Edhe këtë vit ka ndjekur nga afër festivalin e muzikës europiane e nga votimi që është bërë mbrëmë ka reaguar edhe ai.

Në faqen e tij në facebook ka shkruar: Nga 40 vende që votonin, 36 shtete na dhanë 0 pikë ne???!!! Vetëm Maqedonia, Mali i Zi, Greqia dhe Belgjika na vlerësuan. Nese vlenin 50% votat me sms, si ka mundesi që asnjë shqiptar në Itali, Gjermani apo Zvicër nuk paska votuar për Shqipërinë ???!!! Varja… këtu ka diçka ëe nuk shkon!

Elhaida Dani është pozicionuar e 17-ta./Prive.al

ardit gjebrea

Artikuj të ngjashëm