Ardit Gjebra dhe Arilena Ara risjellin “Kur braktis atë që do”

By

Pak ditë më parë, dyshja ndanë në Instagram disa foto krah njëri tjetrit.

Që atëherë u aludua në një duet, por del se dyshja sollën një këngë të vjetër, e cila është “Kur braktis atë që do”.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë rikrijimin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm