U deshën gjashtë vite që Beyonce të na jepte këtë lajm fantastik!

By

Nuk dimë shumë për projektin e radhës të Beyonce-s, por e dimë se po vjen.

Tidal, shërbimi i transmetimit i blerë nga bashkëshorti i saj Jay-Z në 2015, postoi një aluzion në Twitter të enjten.

“Beyoncé RENAISSANCE 29 korrik”, thuhet në postim.

Biografia e llogarisë së saj në rrjetet sociale përmban gjithashtu të njëjtin informacion si në faqen e saj të internetit.

Ata që vizitojnë dyqanin në faqen e saj mund të porosisin paraprakisht komplete kuti “Renaissance”, duke përfshirë një CD, një bluzë dhe një broshurë me 28 faqe.

Ashtu si me të gjitha gjërat e Beyonce, mundësia për të dëgjuar muzikë të re nga superylli ka ngjallur emocione masive në mediat sociale.

Albumi i fundit vizual i Beyonce, “Black Is King”, i publikuar në vitin 2020 si një projekt shoqërues i albumit të saj të kuruar “The Lion King: The Gift”. Ajo zëroi personazhin e Nala-s në xhirimin e Disney-t të vitit 2019 “Lion King”.

Albumi i saj i fundit i plotë ishte “Lemonade” në 2016. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm