Për çka vunë bast me njëri-tjetrin Blerimi dhe Noizy? (VIDEO)

By

Vera është në ‘prag’ dhe duket se këtë e kanë parasysh Noizy dhe Blerim Destani.

Dy miqtë kanë vënë një qëllim dhe për të pasur rezultate më të mira, po garojnë me njëri-tjetrin.

Noizy dhe Blerimi duket se duan të jenë fit me 1 Qershor dhe si rrjedhojë, kanë nisur punën intenzive në fitness.

Se cili do ketë rezultat më të dukshëm nga kjo punë mbetet të shihet por një gjë që mund ta themi me siguri është që dy djemtë e lakmuar e shumë të pëlqyer do jenë më në formë se kurrë në këtë verë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm