Ardian Bujupi mohon sërish lidhjen me modelen e njohur

By

Mbrëmë në emisionin “Shiko Kush Luan”, Ardian Bujupi në një mënyrë konfirmoi lidhjen e tij me Sabrine Khan, modelen e cila ishte pjesë e një klipi të tij disa muaj më parë.

Por sot, këngëtari doli publikisht dhe i mohoi të gjitha lajmet që thanë se këngëtari është në një lidhje dashurie me vajzën në fjalë.

Ai tha se “Juliet” në këngën “Juliet” është e shkuar e harruar, duke treguar se ka pasur një romancë dikur mes tyre.

Më poshtë statusi i tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm