Ky reper i njohur duhet të pensionohet sipas Nushit (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, së fundmi iu ka përgjigjur Nushi.

Reperi e tha emrin e artistit i cili duhet të dalë në pension, tregoi çka i pëlqen tek një femër dhe foli për shumë gjëra tjera.

Të gjitha i kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm