Ardi ka diçka që i pëlqen tek Shqipja por nuk ja thotë

By

Lindita Halimi i ka ngacmuar Mirdonin dhe Adrin se pse janë më të afërt me Shqipen prej banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

“Çka po shihni tek kjo? E egër po”, ka thënë Lindita duke qeshur.

Kurse Ardi ia ktheu: “Kisha tregu çka m’pëlqen te Shqipja, ama s’du me vu n’siklet”./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm