Arbenita më në fund ndan foto me vajzën

By

Para disa ditësh, Arbenita Ismajli solli në jetë vajzën.

Ajo dhe Fero u bënë prindër për herë të parë pasi mirëpriten në jetë vogëlushen e cila quhet Nina.

Në ditën e lindjes, modelja humbi babanë dhe për këtë shkak ka qenë e rrallë me postime.

Por sot Arbenita ndau një foto të re me vajzën e saj në Instagram, edhe kësaj radhe duke ia mbuluar fytyrën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm