Duhet ta shihni tortën epike të Adrola Dushit për ditëlindje

By

Më pak se një javë më parë, Adrola Dushi festoi ditëlindjen. Modelja mbushi plot 28 vjet me më të dashurit e saj afër.

Në nder të ditëlindjes së saj, u bë një festë e madhe me miq e kolegë, po kishte një detaj që nuk kishim parë.

Ishte torta që i kishin bërë miqtë e saj dhe ishte epike!

Larg nga e zakonshmja, miqtë e saj kishin kërkuar që torta të përgatitej me fytyrën e modeles dhe i kishin vënë një kurorë sipër në kokë.

Meqenëse fjalët nuk e shpjegojnë bukur sa vetë imazhi, shihni më poshtë postimin e saj të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm