Anxhelo Koçi dhe Adelina Tahiri sjellin bashkëpunimin e tyre

By

Këngëtari shqiptar Anxhelo Koçi, dhe Adelina Tahiri kanë publikuar këngën e përbashkët.

“Falma”, titullohet kënga e re, për muzikën e të cilës është përkujdesur Anxhelo Koçi dhe Alsked Rrenja.

Për videoklipin është kujdesur produksioni nga Shqipëria, Max Production.

Niqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm