Anxhelina Hadërgjonaj merr një mesazh qesharak, e fotografon dhe e poston

By

Anxhelina Hadërgjonaj mbrëmë ishte në një festë e veshur me një komplet ngjyrë blu që vezullonte pak, por brenda kishte bikini.

Këngëtarja e la kostumin të zbërthyer për të treguar trupin, e pikërisht për këtë pamje, ajo mori një mesazh goxha qesharak, të cilin e ndau me ndjekësit.

‘Nona e brekve je’, ishte mesazhi që Anxhelina mori, mbi të cilin shkroi ‘jam vallai’.

Ua kujtojmë që artistja jeton në Amerikë tash e disa vjet./Prive.al

Image result for anxhelina

Artikuj të ngjashëm