Anxhela Peristeri paralajmëron super-hitin, por me kë?

By

Anxhela Peristeri ka paralajmëruar një super hit.

Artistja nga Shqipëria njoftoi se një projekt muzikor është rrugës duke postuar një foto në Instagram.

Sipas postimit, kënga është në duet dhe për këtë, artistja pyeti fansat me kë do e donin.

Ditë në vazhdim do zbulojnë më shumë detaje./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm