Azet nuk ndalet, ‘gjujna me pare’ thotë në këngën e radhës (VIDEO)

By

Pas disa projekteve të reja, Azet ka gati këngën e re dhe është në gjuhën shqipe.

“E falënderoj Zotin që spo nalen”, ka shkruar reperi nën videon e postuar në Instagram në të cilën ka lëshuar pak nga kënga e re në bashkëpunim me Zunën.

E veçanta e kësaj kënge është se të dy artistët këndojnë shqip pasi shumë projekteve në gjuhën gjermane.

Nuk dihet akoma kur do të dalë kënga pasi Azet nuk i shkroi datë megjithatë kënaquni me pak tinguj nga videoja e mëposhtme./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm