Anjeza Shahini feston tre vjetorin e martesës

By

Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një moment të rëndësishëm të jetës private.

Ajo ka festuar 3-vjetorin e martesës. Në ‘facebook’, këngëtarja e famshme poston një foto me bashkëshortin Paul Connolly, diplomatin anglez me të cilin jeton prej vitesh në Angli.

“Ky është një çift i lumtur dhe i martuar prej tre vitesh. Gëzuar përvjetorin tonë”, shkruan Anjeza, ndërsa pozon me të shoqin.

Anjeza Shahini feston 3-vjetorin e martesës, poston foto krah bashkëshortit diplomat

Artikuj të ngjashëm