Modeli i ri i flokëve të Adam Levine do ju lë pa fjalë (dhe jo për mirë!)

By

Përveq zëri tij të bukur si solisti i grupit Maron 5, Adam Levine ka qenë shumë i përfolur edhe për pamjen e tij shumë atraktive. Ai u zgjodh edhe burri më seksi për vitin 2013 nga revista People.

Related image

Sa për atë trup të jashtëzakonshëm, Levine i jep gjithë meritat jogas dhe ushtrimeve për të mbajtur qëndrueshmërinë e tij, veçanërisht pasi suksesi i tij vazhdon të rritet.

Image result for adam levine body

Mirëpo Adam Levine debutoi me modelin e ri të flokëve, dhe fjalët janë të pakta për të përshkruar zhgënjimin tonë.

Adam Levine ka një pamje krejt të re. Këngëtari 40-vjeçar debutoi gërshetat e zbardhura në Instagram, të martën.

Look-un e quajti “corn hawk”, pasi gërshetat janë vetëm në qendër të kokës së tij, dhe flokë të rruara anash.

Is this a trend: Adam Levine debuted bleached cornrows on Instagram, Tuesday, while wearing a plush pink robe

Me të debutuar modelin e ri ai e futi veten në një stërvitje të rëndë duke bërë pompa me zinxhir të rëndë të varur në shpinë.

Workout man: Later, he was sure to snap his trip to the gym that showed him pushing up not only his own weight, but heavy chains laid on his back

No him me: 'No. It's not @therock sorry for the confusion,' he captioned the video of his workout gains, referencing the built Dwayne 'The Rock' Johnson

Burimi: Metro.co.uk

Artikuj të ngjashëm