Vallëzimi më i bukur: Ramush Haradinaj dhe Anita Muçaj si asnjëherë më parë (VIDEO)

By

Në shikim të parë ai të jep përshtypjen se është një burrë i ashpër dhe i prerë.

Mirëpo kryeministri Ramush Haradinaj, ka edhe një tjetër anë disi të panjohur për publikun.

Kreu i ekzekutivit kosovar, gjatë mbrëmjes së të shtunës ka marrë pjesë në “Ballon Shqiptare”, një mbrëmje e organizuar nga Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paçarada në Prishtinë, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Anita Muçaj.

Kryeministri dhe zonja e tij, kanë vallëzuar së bashku ndërsa vëmendja e të gjithë të pranishmëve ishte drejtuar kah ta.

Çifti dukej shumë i lumtur në krahët e njëri tjetrit ndërsa Haradinaj, shpërfaqi një pjesë tjetër të tijën, atë romantiken përmes këtij valsi të shoqëruar nga tinguj të bukur të muzikës shqipe. /Prive.al

Kryeministri Haradinaj siç nuk e kemi parë kurrë! @amucaj

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm